KONST / Litografier / Färglitografi 16123016
nr 1612 3016
Bengt Göran Karlsson
(f. 1954), Sverige
Signerad, numrerad 1/30. Färglitografi, bildmått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x75 cm
Bengt Göran Karlsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:48:56
9/4 18:31:11
100 kr
10/4 13:29:04
Bengt Göran Karlsson
Läs mer om Bengt Göran Karlsson